SERİN YAYLA HAVASI VE YEŞİL DOĞA EŞLİĞİNDE İSTİŞARE.

 İlk olarak Batı Antalya'nın ve Kaş'ın güzel Yaylası Gömbe Yaylasında bir araya gelen heyet sıcak yaz aylarında serin yayla havasının ve doğa manzarası eşliğinde istişarelerde bulundular.  Sağanak yağış altında kalan heyet üyelerinin bazılarının üşüdükleri ve  mont giydiği gözlendi.

 Ardından Elmalı İlçesinde yapılan toplantıda yaklaşan ilçe kongreleri, yatırımlar ve projeler masaya yatırılarak istişarelerde bulunuldu.

 Toplantıda konuşan Antalya Milletvekili Atay Uslu, Ağustos ayında başlayacak olan ilçe kongreleri hakkında birlik, beraberlik içinde ve güçlenerek yola devam temennilerinin ardından şunları ifade etti:

 İLÇE KONGRELERİMİZ BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRECEK

 "Yaklaşan kongre sürecinin tüm ilçelerimize, Antalyamıza, Partimize hayırlar, güzellikler getirmesini ve birlik beraberliğimizi pekiştirmesini temenni ediyorum. İnşallah kongre sürecini alnımızın akı  ile tamamlayarak millete hizmet davamızda ilk günkü aşk ve heyecan ile yolumuza devam edeceğiz.

 KENDİMİZİ AŞACAĞIZ. SİYASİ HASTALIKLARA DÜŞMEYECEĞİZ..

 Başarısız olmak gibi bir şıkkımız yok. 

Ümidini bize bağlamış bir coğrafyanın sorumluluğu üzerimizde. Onun için çok çalışacağız. 15 yıl oldu iktidardayız. Bu bir rekordur.

Kendi statükomuzu oluşturmadan yürüyeceğiz. Kendimizi aşacağız.

Birbirimizi severek, kucaklayarak çalışacağız.

Siyasi Hastalıklara düşmeden çalışacağız. Maddi yatırımlarla beraber muhafazakar demokrat kimliğimize uygun kültürel yatırımları da planlayacağız, irfan ve kültür kodlarımızı diri tutacağız. "

 KUDÜS'E SAHİP ÇIKALIM

Atay Uslu Kudüs konusunu da Gündeme getirerek şunları ifade etti: "Kudüs dünya üzerinde Mekke ve Medine ile beraber kutsal şehirlerimizden. Bizim ilk kıblemiz ve Mekke ve Medine'ye ziyaret ettiğimiz gibi Kudüs 'ü de ziyaret etmeliyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ında " Kudüs'ü ziyaret edin" çağrısına uyarak Antalya AK Parti olarak Kudüs'e ziyaret kapsamında projeler geliştirmemiz gerekiyor. Kudüs hassasiyetimizi diri tutmamız gerekiyor. "