AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu' ya, AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve teşkilat üyeleri eşlik etti.
 
ÇİFTÇİMİZE GEÇMİŞ OLSUN
 
Afetin vermiş olduğu zararı yerinde inceleyen Atay Uslu seraları, narenciye bahçeleri ve evleri zarar gören Tekirovalı vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, "tesellimiz her hangi bir can kaybı yaşanmamasıdır" dedi. Atay Uslu afetzedeler ile yapmış olduğunu sohbette, çiftçilerin de artık tesislerini mutlaka sigorta yapmaları gerektiğinin önemini vurguladı. 
 
AFETZEDENİN ZİRAİ KREDİ BORÇLARI ÖTELENDİ
Atay Uslu konuşmasına şöyle devam etti; "Bölgede yaşanan sık afetler sonrası Tarım Sigortasının önemi bir kez daha ortaya çıktı. Çiftçimizin Tarsim   yaptırmasına engel teşkil eden sorunları, bürokrasiyi Başkanımız Sayın Binali Yıldırım'ın talimatlarıyla ortadan kaldırıyoruz. Bu konuyu başta Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere 7 Antalya milletvekili takip ediyoruz. Çiftçimiz Tesislerini ve ürünlerini mutlaka sigorta yaptırsınlar istiyoruz. Afetzede Çiftçimizin kamuya olan zirai kredileri ertelendi. Evleri zarar gören vatandaşlarımıza da Antalya Büyükşehir Belediyemizin destekleri oldu. " Haber merkezi