Antalya Genç İşadamları Derneği ( ANTGİAD ), Döşemealtı Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Dilek Recep Özer Ortaokulu, Yukarı Karaman Perge Rotary Ortaokulu ve Dağ Ortaokulu arasında ödüllü bilgi yarışması düzenledi.

Ptotokol ve ANTGİAD Üyelerinin katıldığı yarışmanın açılış konuşmasını yapan ANTGİAD Başkanı Av.Volkan Barutcu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk “ Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.  Bütün ümidim gençliktedir. ” demiştir. Bizde bu yolda, sizlere bir katkı da biz verelim istedik.
Yöneticilerimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Gençlerimize de daima başarı dolu hayat diliyorum. Yarışmamıza maddi manevi katkıda bulunan herkese teşekkür ediyor, yarışmacı öğrencilerimize başarılar diliyorum diye konuştu.

Son derece çekişmeli geçen yarışma sonunda Antgiad Ödüllü Bilgi Yarışmasının 1. si Dilek Recep Özer Ortaokulu öğrencilerine laptop, 2. si Yukarı Karaman Perge Rotary Ortaokulu öğrencilerine tablet ve 3. sü Dağ Ortaokulu öğrencilerine bisiklet hediye edildi.