Yıldız Kızlarda Türkiye Üçüncüsü oldular…

Geçtiğimiz hafta Kayseri’de yapılan yol yarışlarına katılan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yıldız kızlar bisiklet takımı 2 gün devam eden yarışmalar sonucunda elde ettiği puanlarla Türkiye üçüncülüğünü elde etti.

Aslıhan Aygün, Balkan Şampiyonasına ismini yazdırdı…

Aynı kategori de yarışan Aslıhan Aygün ise; üçüncülük kürsüsüne çıktı ve Balkan Şampiyonası’na ismini yazdırdı.  Kırkgöz Döşemealtı Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı Kayseri’nin Melikgazi İlçesi Gesi kavşağından başlayan ve toplam 60 kilometrenin geçildiği yol yarışlarında mücadele ettiler.

Erkekler de takım halinde Türkiye ikincisi oldular…

İki hafta önce Erzurum Uzundere’de yapılan ‘Kriteryum Yarışmalarında’ ise; Emre Kurtoğlu  ikinci olmuş, takım halinde de Türkiye ikinciliğini elde eden Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün bisiklet takımı, elde ettiği başarılarla Antalya’nın ve Döşemealtı’nın gururu oldular.

Gençlerimizle gurur duyuyoruz…

Antrenör Yusuf Ezirgan yönetiminde her müsabakaya sıkı hazırlanan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı, katıldığ her yarışmada kürsü yaparak Döşemealtı’nın adını Türkiye’ye duyurmaya devam ediyor. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç yaptığı açıklamasında, “Gençlerimize fırsat verildiğinde neler yapabileceklerini görüyoruz. Başta Antrenörümüz olmak üzere Türkiye ikinciliği elde eden erkek takımımıza ve Türkiye üçüncülüğünü elde eden Yıldız Kızlar Bisiklet takımımızı tebrik ediyorum” dedi.