Kepez İlçesi Müteahhitler Derneği’nin 28 Ekim tarihinde seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Mehmet Ali Ünal ve yeni yönetimi görev gelir gelmez çalışmalara başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni hizmet binasının açılışını yapan KEMDER dur durak demeden çalışıyor, ziyaretler gerçekleştiriyor.

KEMDER; Siyasi temsilciler ve belediye başkanları kapsamında ziyaretlerinin ilk durağını Antalya’nın başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e yaptı.  KEMDER’in varlığını, gücünü Kepez ilçesi başta olmak üzere Antalya’ya dair katkılarını çok önemsediklerini belirten Menderes Türel, Mehmet Ali Ünal ve yeni yönetimini tebrik ederek başarılar da diledi. KEMDER’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Türel; Antalyamız için çalışan, üreten kim varsa hangi Sivil Toplum Kuruluşu bu anlamda destek istiyorsa yardıma hazır olduklarını da sözlerine ekledi. KEMDER’in yeni yönetimi ile yeni hizmet binasında daha da aktif bir bünyeye kavuştuğunu ve güzel projeler üreteceğine inandığını da belirten Türel, devrin ayrışma değil kucaklaşma devri olduğuna da vurgu yaptı.

Menderes Türel’in belediye başkanlığı ile birlikte Antalya’nın çehresinin değiştiğini ve büyük bir atılım yaptığını belirten KEMDER Başkanı Mehmet Ali Ünal, Türel’e Antalya için yaptıkları için teşekkür etti. Kendilerini kabul ettiği için de büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen KEMDER Başkanı Ünal, “Başkanımızdan bizlerin yanında olduğunu duymak, desteği görmek çok önemli ve anlamlı. Demek ki güzel şeyler yapıyoruz bu da bize itici bir güç veriyor. Şimdi daha çok çalışıp, daha çok üreteceğiz” dedi. Ziyaret; Karşılıklı sohbet ortamında devam eden ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.