Antalya Tahtalı Dağı’nda kurulu Olympos Teleferik, 19’ncusu düzenlenen EMIIT Fuarı’nın gözdesi oldu. Bu yıl yeni ülkeler ve yeniliklerle gelen EMITT Fuarı, turizm fuarcılığında bir ilke imza atarak Türkiye’yi kongre, kış ve outdoor sporları turizminde markalaştırmayı da hedefliyor.

71 ülke ve 4 bin 500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla gerçekleşen 2015 EMIIT Fuarı’nda stant açan 2365 metre yüksekliğindeki Olympos Teleferik’te, fuarın bu yılki konseptine uygun kış ve outdoor sporları konusunda iddialı olduğunu ortaya koydu. Macera ve kış turizmine yönelik broşürler hazırlayan Olympos Teleferik’in Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, ekibiyle EMITT Fuarı’na tam bir çıkarma yaptı. Gümrükçü, standı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Abdurrahman Arıcı ile de sohbet etti, hedeflerini anlattı.

Bu arada Jolly Tur ‘un sahiplerinden Mert Vardar’da,  Olympos Teleferik Satış Pazarlama Müdürü Haydar Culfa ile bir araya geldi ve Sea To Sky’ı Enduro yarışlarını yakından takip ettiklerini söyledi.