Son 5 Kiloyu Vermek İçin Neler yapmalı?

 

Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Şeber'den Özel Tüyolar ...

 

Vücudunuzun Cardio beslenme şekline direnç gösterdiğini dusunuyorsaniz, beslenmenizde ufak Değişiklikler yapmak kilo vermeye başlamanızı sağlayabilir yeniden.

 

GENELLİKLE böyle kilo vermenin durduğu noktalarda diyetin kalorisini azaltmak işe yaramaz.

 

Kisa bir süreliğine diyeti bırakmak ziyaretinde uzun zamandır tüketilmeyen besinlerin tüketilmesi kilo vermenin yeniden başlamasını Sağlar.

 

Egzersiz yapmayan KİŞİLERİN egzersize baslamasi, egzersiz yapan KİŞİLERİN imkb Yaptığı egzersiz Tipini ziyaretinde suresini degistirmesi kilo vermenin yeniden başlamasına Yardımcı olur.

 

Psikolojik Nedenler ile kilo vermek durdu imkb diyette kaçamakları Önlemek Için beslenme günlüğü tutmak yararlıdır. Kisi bu sureçte genelde yediklerini unutmaya eğilimlidir. Ne yediğini Düzenli takip etmesi diyeti Düzenli yapmasına Yardımcı olur.

 

Kisi is on a çevresindekilerden destek istemelidir. Onu OLUMSUZ Etkileyen Tepkiler KONUSUNDA çevresindekileri uyarmalıdır.

 

Artık bol gelen kıyafetler Ortadan kaldırılmalı giyilmelidir ettik. Tam bedeninde Veya hafif dar kıyafetler yeniden güdü olmasina Yardımcı OLACAKTIR.

 

Tüketmeyin

Alkollü İçecekler, İşlenmiş gıdalar, un gibi rafine karbonhidratlar, Sıcak patates, beyaz şeker içeren gıdalar.

 

Tüketin

Ananas, probiyotik yoğurt kefir ettik, Hindistan cevizi yağı, koyu yeşil yapraklı sebzeler, tarçın Zencefil ettik.

Son 5 Kilo Diyeti

Aşağıdaki beslenme programı, hicbir sağlık sorunu olmayan, ofis işi yapan, 25-35 yaş kadınlar Için Maksimum Paket 3 gün Yapılması Uygun Olan Bir programdir. Size özel beslenme programı Için diyetisyene danışmanız Gerekir.

Kahvalti: 2 dilim ananas, 1 kutu meyveli probiyotik yoğurt Ara:. 4 adet kuru erik, 10 adet kavrulmamış badem öglen: 1 porsiyon ızgara balık (150 gram), bol salata (yağsız) Ara: 2 adet yumurtadan yağsız omlet, 1 dilim tam . tahıllı ekmek Akşam:. 8 yemek kaşığı dolusu kabak Veya ıspanak yemeği, 1 dilim tam tahıllı ekmek, 1 su'nun bardağı kefirAra: 2 dilim ananas, 1 adet kivi.

 

Diyetisyen Yaşam Koçu Gizem ŞEBER hakkinda Tarih:

Eskişehir'de doğdu. 2002 Yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nü Kazanan ŞEBER, Avrupa Birliği bursu ile eğitiminin Bir bolumunu A Dereceli ile Oxford Brookes Üniversitesi'nde A.Ş. tamamlamış OLUP, 2007 Yılında okul dördüncülüğü ile mezun olmustur. Beslenme davranışlarının psikoloji ile Bir bütün, olduguna inanan ziyaretinde motivasyonun diyet KONUSUNDA en önemli Diğer faktör oldugunu düşünen ŞEBER; 2009 Yılında Uluslararası Yaşam A.Ş. Kurumsal Koçluk eğitimi mesleğine Bir boyut Katti Yeni ettik Aldi. Bu güne Kadar yaşam koçluğu eğitici eğitimi, gestalt Uygulamaları eğitimi ziyaretinde kişilik tipleri ziyaretinde patolojileri gibi psikoloji Ile Ilgili birçok eğitim tamamlamıştır. İki sene Boyunca Alman Hastanesi diyet bölüm koordinatörü Olarak çalısan Seber A.Ş. beslenme; bu güne Kadar Türkiye Futbol Federasyonu, Ülker, Axa Genel Müdürlük, Philips Genel Müdürlük, Sodexo Genel Müdürlük, AÇEV, Arbella, Fresenius Kabii gibi birçok Büyük firmaya Danışmanlık Hizmeti vermiştir. 2010 senesinden bu yana »Hafif Yaşam Özgürlüktür" sloganı ile Kendi ofisinde Hizmet vermeye devam etmektedir.